NOGOMETNI KLUB BRINJE-GROSUPLJE

VPISUJE NOVE ČLANE (fante in dekleta)

PRVI MESEC BREZPLAČNA VADNINA

TRENINGI NA IGRIŠČU Z NARAVNO IN UMETNO TRAVO (Ob Grosupeljščici 19, 1290 Grosuplje) TER V OKOLIŠKIH TELOVADNICAH (Pil, Žalna, Št. Jurij, Škofljica, Višnja Gora)

IZKUŠEN IN STROKOVEN TRENERSKI KADER

SELEKCIJE SE MED LETOM UDELEŽUJEJO RAZLIČNIH TEKMOVANJ (starejše tudi v tujini)

ZA NAJMLAJŠE ORGANIZIRANI NOGOMETNI KROŽKI NA OSNOVNIH ŠOLAH (Luis Adamič, Brinje, Šmarje-Sap, Št. Jurij, Žalna, Škofljica ter Lavrica)

grb Brinje

Nove člane vpisujemo v selekcijah od U-6 (letniki 2012) do U-11 (letniki 2007). Novi člani se vrstnikom v klubskih selekcijah priključujejo glede na letnik rojstva (mesec pri tem ne igra vloge!).

VPISUJEMO FANTE IN DEKLETA, LOČENE PO STAROSTI:

SELEKCIJA LETNIK ROJSTVA ŠT. TRENINGOV GLAVNI TRENER/KA
 U-6  2012 1x tedensko  Monika Boh (031/608-290)
 U-7 2011 2x tedensko  Borut Kolarič (051/321-418)
 U-8  2010 2x tedensko  Saša Tekić (031/771-586)
 U-9  2009 3x tedensko  Klemen Frangeš (031/227-260)
 U-10  2008 3x tedensko  Erik Marinšek (041/539-602)
 U-11  2007 3x tedensko  Erik Merdanović (040/207-139)

Vpis novih članov poteka na sledeč način:

• - novi člani stopijo v stik z glavnim trenerjem selekcije ter se z njim dogovorijo o obisku prvega treninga,
  • - urnik treningov za tekoči teden si lahko ogledajo na klubski spletni strani, pri posamezni selekciji (npr. SELEKCIJA U-8),
  • - prevoz na treninge je v celoti odvisen od staršev,
  • - prvi mesec treningov je za vsakega člana brezplačen; ta čas je namenjen spoznavanju klubskega okolja, soigralcev in trenerjev… v tem času fantje/dekleta s starši spoznajo ali je naš klub in klubska dejavnost res tisto kar iščejo ter se nato odločijo o dokončnem vpisu v klub,
  • - za prve treninge je dovolj primerna že običajna športna oprema:

- kratke hlače in majica,
- superge ali kopačke,
"bidon"/plastenka za vodo ter
anorak (obvezen v primeru dežja),

• - ob vpisu v klub pa so za nogometaše obvezni tudi:

- ščitniki (za goleni),
- daljše nogavice (»štucne«) in
- klubska oprema (trening majica + paketi),

- nogometaše navajamo na športno-higienski red, zato od njih zahtevamo, da se po treningu obvezno preobujejo in preoblečejo v sveža oblačila.

- za dokončen vpis v klub je potrebno trenerju predati izpolnjeno PRISTOPNO IZJAVO.

gr. open skupna

»V Nk Brinje-Grosuplje ustvarjamo vezi, ki nas bogatijo in tako gradimo pot do uspeha!«