Mladinci na domačem igrišču izgubili s Krko

Mladincem ni uspelo nadgraditi zmage v minulem krogu na gostovanju pri Muri, doma klonili proti Krki z 1:2.

Po domačem porazu mladincev proti Krki je njihov trener Urban Žohar povedal: "Celostno gledano za nas vsekakor razočaranje, predvsem zaradi naše predstave. Tekma je bila odigrana na težkem terenu, proti nasprotniku, ki je nujno potreboval točke. Prvih 30 minut smo kontrolirali tekmo, prihajali v solidne situacije, uspeli povesti in za povrhu imeli še enajstmetrovko, ki jo nismo uspeli izkoristiti. Mislim, da je prav to trenutek, ki je nasprotniku vlil samozavest in za tem so se stvari na igrišču izenačile. Mi smo bili v določenih segmentih igre neprepoznavni. Nasprotniku smo dovolili preveč prostora in časa in vse skupaj je prišlo do izraza v drugem polčasu. V nadaljevanju smo v vseh segmentih razpadli, šli iz napake v napako in pokazali najverjetneje najslabšo predstavo v celotni sezoni. Nasprotnik je praktično z lahkoto prihajal v priložnosti, mi pa nismo našli odgovora. Določene stvari so se kazale že prejšnje tekme in menim da stvari prepočasi koregiramo. Na naslednji tekmi nas čaka Celje, kjer bomo morali več kot smo sedaj."