Za zaključek jesenskega dela točka v Ajdovščini

Nogometaši Brinja so v nedeljo, 19. novembra, odigrali zadnje prvenstveno srečanje v jesenskem delu sezone. V Ajdovščini so remizirali s Primorjem z rezultatom 1:0.

Piskule5

Srečanje se je začelo zelo razburljivo. Po lepi akciji je Stojaković prišel sam pred vratarja Primorja in žogo pospravil v mrežo. Vodstvo ni trajalo dolgo, saj so domači v 18. minuti izenačili. Po podaji iz kota je do strela z glavo prišel Dedić in premagal Trobca. Obe ekipi sta igrali kombinatorno in gledljivo igro ter pokazali željo, da bi prišli še do kakšnega zadetka.

Tudi v drugem polčasu so gledalci lahko uživali v lepi igri s številnimi proližnostmi, a novih zadetkov niso videli. Kljub napadalni igri na obeh straneh se mreži nista več zatresli.

Modro-rumeni jesenski del prvenstva zaključujejo na 7. mestu prvenstvene lestvice.