Selekciji U-17 in U-15 do štirih točk tudi na gostovanju

Kadeti U-17 in strejši dečki U-15 v zadnjem tednu dodobra povečali točkovni izkupiček na skupni prvenstveni lestvici.

Na gostovanju v Dravogradu so kadeti zabeležili novo prvenstveno zmago, starejši dečki pa so še drugič v sezoni igrali neoodločeno.

U-17> DRAVOGRAD : BRINJE GROSUPLJE 0:2
Ajdin Sadiković(11', 51')

U-15> DRAVOGRAD : BRINJE GROSUPLJE 1:1
Šabić(33'); Nick Virant(43')

Kadeti so z zadetkom Ajdina Sadikovića v vsakem polčasu prišli do druge gostujoče prvenstvene zmage, ki jih je trenutno dvignila na 8. mesto prvenstvene lestvice 1.SKL.

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Starejši dečki so se ob zaključku prvega polčasa znašli v rezultatskem zaostanku, a odlično odgovorili v nadaljevanju igre v drugem polčasu. Potrebovali so tri minute, da je Nick Virant izid poravnal na 1:1. Do konca tekme se rezultat ni več spreminjal, tekma se je končala z 1:1. Z novo točko nogometaši zasedajo 11. mesto na prvenstveni lestvici.

Prihodnjo soboto selekciji na domačem igrišču v zadnjem jesenskem krogu gostita ljubljanski Bravo Nova KBM.