Proti Iliriji z igralcem manj brez točk

Nogometaši Brinja so v nedeljo, 29. oktobra, odigrali srečanje 15. kroga 2.SNL. Proti Iliriji so izgubili z rezultatom 4:0.

kapun4

Modro-rumeni so dobro otvorili srečanje. Igrali so kombinatorno in si ustvarjali priložnosti. Najlepšo je imel Žavbi, ki je z roba petmetrskega prostora sprožil in zadel prečko. V 18. minuti je prišlo do ključnega trenutka na srečanju. Pušnik in igralec Ilirije sta tekla proti vratom Brinja, slednji je padel in sodnik se je odločil, da bo dosodil prekršek in izključil nogometaša Brinja.

Potem je šlo vse samo še navzdol. Domači so v prvem polčasu uspeli doseči dva zadetka in si pred polčasom priigrali lagodno prednost. Dvome o zmagovalcu so odločili že v prvi minuti nadaljevanja, ko je mrežo Brinja zatresel še Djermanović. Končni rezultat tekme je v 57. minuti s svojim tretjim zadetkom na srečanju postavil Nadarević.

To tekmo bo potrebno hitro pozabiti, saj v četrtek ob 14.00 v Grosuplje prihaja ljubljanska Olimpija.