Na domačem igrišču boljši od Primorja

Nogometaši Brinja so prekinili niz brez zmage in na domačem terenu premagali Primorje.

Edini zadetek na srečanju je padel že v drugi minuti, ko je kapetan modro-rumenih, Lan Piskule, premagal vratarja Primorja. V nadaljevanju smo spremljali tekmo, ki je bila precej zaznamovana s strani deževnega vremena in zahtevnih razmer na igrišču.

Nobena ekipa ni uspela razviti kombinatorne igre, čeprav je bil ritem igre na relativno visokem nivoju. Zahtevne razmere na igrišču so se še toliko bolj poznale v drugem polčasu, ko je igrišče dokončno popustilo veliki količini dežja.

Modro-rumeni so uspešno odbili vse poskuse gostov in vknjižili tri točke.

Pred pokalnim obračunom z Olimpijo, ki bo potekal 2. novembra na Stadionu Brinje Grosuplje, bodo varovanci Gorana Markovića odigrali še prvenstveno tekmo proti Iliriji. V Ljubljano se bodo odpravili v nedeljo, 29. oktobra (14:00).