Prek NK Arne Tabor v 2. krog Pokala Pivovarna Union

Nogometaši Brinja so v 1. krogu pokalnega tekmovanja premagali Arne Tabor z rezultatom 0:3 in se uvrstili v drugi krog tekmovanja.

Modro-rumeni so dokaj hitro zagospodarili na igrišču in jasno pokazali, da so prišli po zmago. Trener Goran Marković je sicer opravil nekaj sprememb v začetni enajsterici, a to se ni poznalo v igri. Večino dvomov o zmagovalcu je kapetan Piskule razblinil že v prvem polčasu, ko je dosegel dva zadetka. Zmago je dokončno potrdil v drugem polčasu, ko je prispeval še tretji zadetek in se podpisal pod tako imenovani hat-trick.

Pokalna pot se bo nadljevala z žrebom parov drugega kroga, v katerem bodo možni nasprotniki Brinja vsa moštva, ki so se uvrstila na to stopnjo tekmovanja.

Že ta vikend, natančneje v soboto ob 15.30, pa se nadaljuje 2. SNL. Nogometaši Brinja se bodo na domačem igrišču pomerili z Dravinjo.