Proti Dekanom do točke

Nogometaši Brinja so se z gostovanja v Dekanih vrnili s točko. Tako so prekinili niz porazov in ponovno začeli z zbiranjem točk. Z devetimi odigranimi tekmami in 16 osvojenimi točkami so trenutno na 7. mestu prvenstvene lestvice.

Za modro-rumene je v 28. minuti zadel Matko. Branilec Brinja se je odlično znašel v kazenskem prostoru domačih in po podaji s prostega strela žogo poslal v mrežo. To je bil drugi zadetek Matka v letošnji prvenstveni sezoni. Modro-rumeni so v nadaljevanju srečanja suvereno ohranjali rezultat in nekaj časa je kazalo, da bodo domov odnesli tri točke.

V 75. minuti so domači vendarle prišli do izenačenja. V kazenskem prostoru Brinja se je žoga nekajkrat odbila, spretnejši so bili nogometaši Dekanov in Fortuna je dosegel zadetek. Po preigravanju je poslal žogo za hrbet Pavliju.

Srečanje se je končalo z rezultatom 1:1. Brinje naslednji prvenstveni obračun čaka v soboto, 7. oktobra, ob 15.30, ko se bodo na domačem terenu pomerili z Dravinjo.