Mladi nogometaši Brinja uspešno tekmovali na mednarodnem turnirju Gallini Cup v Budimpešti

Za selekcijami nogometne šole Brinja je zelo pester vikend. Selekcije U10, U11, U12, U14 in U15 so tekmovale na mednarodnem turnirju v Budimpešti, selekcija U9 pa je nastopala v Beogradu.

IMG f3d5475e724e20e365bbcbfd340624f0 V

Vse ekipe si zaslužijo veliko pohvalo za borbo, športno igro in častno zastopanje kluba. Rezultatsko so najbolj izstopale selekcije U12, U14 in U15.

Ekipa U12 je pod vodstvom Gašperja Klemenčiča osvojila četrto mesto. Na tekmi za bronaste medalje je bila boljša ekipa San Luigi Trieste.

Trener Urban Žohar je do odličnih rezultatov popeljal kar dve selekciji. Nogometaši selekcije U14 so zasedli četrto mesto, po tem ko so v tekmi za mesto na odru za zmagovalce izgubili proti MFK Zemplin Michalovce. Največji uspeh pa je na turnirju dosegla ekipa U15, ki je osvojila drugo mesto. Za zmago na turnirju jim je zmanjkalo le nekaj športne sreče, saj so v finalu po loteriji enajstmetrovk klonili proti klubu Iraklis Neou Zigou.

Naziv najboljšega strelca turnirja pri selekciji U15 osvojil naš Maks Ljubenović.

IMG ea860076bd83e60740bb4edf1c6f6edb V

Vsem mladim nogometašem in trenerjem Brinja iskreno čestitamo!

Posebna zahvala gre staršem, ki so omogočili udeležbo na turnirju in glasno podpirali modro-rumene. Hvala!