Suvereno prek Doba

Nogometaši Brinja so v četrtek, 4. maja, odigrali srečanje 28. kroga 2. SNL. V gosteh so premagali ekipo Doba.

Modro-rumeni so srečanje odlično otvorili. Že v 9. minuti so povedli prek Hajdinjaka, ki je v mrežo pospravil odbitek po strelu Keneta. Slednji je najprej odlično preigraval na robu igrišča, potem pa nevarno sprožil proti vratom. Vratar je žogo uspel preusmeriti le do napadalca Brinja, ki ni imel težav in je dosegel zadetek. V nadaljevanju so nogometaši Doba poskušali izenačiti, a so bili varovanci Gorana Markovića suvereni pri zaustavljanju poskusov napadov. V samem zaključku polčasa so nogometaši Brinja podvojili vodstvo. Ristič je priskrbel najstrožjo kazen, Piskule pa so je rutinirano izvedel in postavil rezultat 0:2.

V drugem polčasu je rezultat dolgo časa miroval, v 76. minuti pa je bil Kene nagrajen za trud pri zadetku iz prvega polčasa. Dobro je stekel v prostor, se poigral z domačo obrambo in poslal žogo v prazno mrežo. Zares lep zadetek. Domači so v zaključku tekme vendarle uspeli priti do častnega zadetka, a več od tega jim ni uspelo.

Nogometaši Brinja so slavili z 1:3.