Uspešno izpeljan turnir selekcij U12 in U13

Praznični četrtek je v Grosuplju minil v znamenju nogometa. Potekala sta namreč turnirja selekcij U12 in U13 v sklopu Grosuplje Open 2023.

Turnirja se je udeležilo šest klubov iz Slovenije in Hrvaške. Vsak klub sta zastopali selekciji U12 in U13. Sistem igre 'vsak z vsakim' je omogočil, da so vse ekipe odigrale po pet tekem. Zaradi dobre organizacije je turnir potekal gladko in brez zapletov.

Na turnirju selekcije U13 je slavila ekipa Mure, prvo mesto med selekcijami U12 pa je pripadlo ljubljanski Olimpiji, ki se je veselila tudi zmage v skupnem seštevku turnirja.

Zahvaljujemo se vsem klubom, ki so se udeležili turnirja, posebna zahvala pa gre staršem otrok in vsem ostalim, ki so pomagali pri organizaciji turnirja ter skrbeli, da so stvari nemoteno potekale.

Naslednje poglavje turnirja Grosuplje Open 2023 bo potekalo v soboto, ko bo na sporedu turnir selekcij U9.