Kadeti v štirih dneh do druge zmage

BRINJE GROSUPLJE : ILIRIJA EXTRA-LUX 2 : 1
David Vitamvas(41'), Luka Čižmek(43'); Gabriel Sojer(65')

Kadeti U-17 že v prvem polčasu odločili zmagovalca ko so izkoristili prednost igralca več na igrišču.

Trener Erika Marinšek je po tekmi povedal: "Že pred tekmo smo vedeli, da nas čaka zahtevno delo, saj smo igrali tretjo tekmo v 7 dneh, kar je na fantih pustilo določeno utrujenost. Poleg tega so nam nevšečnosti s poškodbami in bolezni še dodatno otežile nalogo, vendar se je na koncu vse izteklo po naših željah. Prvi del tekme smo gledali enakovredno predstavo z nekaj priložnosti na vsaki strani, ki pa niso bile izkoriščene. Predvsem dogodki v zaključku polčasa so šli v naš prid, saj so gostje ostali brez igralca mi pa prišli do dveh hitrih zadetkov, ki so nam dali ključno prednost pred nadaljevanjem. V drugem polčasu smo nato še uspeli sestaviti dobrih prvih 15 minut, kjer bi morali povišati vodstvo in tekmo mirno pripeljati do konca, vendar smo bili ponovno premalo natančni in nasprotnika pustili 'živega'. V zadnjih 30 minut tekme je nato do izraza prišla utrujenost, kar so gostje izkoristili, bili podjetnejši in prišli tudi do znižanja rezultata. Do konca tekme smo nato še nekajkrat trpeli, vendar smo se uspeli obraniti in prišli do minimalne zmage. "

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Z zmago so se kadeti Brinja Grosuplje utrdili na 4. mestu prvenstvene lestvice 1.SKL.

Prihodnji vikend bodo ponovno igrali doma, ko bodo v nedeljo 6. novembra ob 11:30 gostili A2S Celje. Vabljeni.