To sezono bomo aktivni še do konca junija

V klubu smo nestrpno čakali, da se sprostile omejitve po razglasitvi ekidemije covid-19.

Prvi so na zelenico stopili kadeti U-17 in mladinci U-19. V naslednjem tednu pa so jim sledili še člani in obe selekciji starejših dečkov.

V nadaljevanju so zelenico na domačem stadionu začutili tudi mladi nogometaši iz selekcij od od U-10 do U-13.
Naslednji teden pa se bodo na treninge vrnili tudi tisti najmlajši iz ekip U-9 in mlajši.

Vsi nestrpno pričakujemo odločitev NZS glede popolnjevanja 1.SML/SKL.
Tekmovanje v 2.SML/SKL zahod je bilo prekinjeno in nato končano. Ob visokem vodstvu naših nogometašev na lestvici ob prekinitvi pričakujemo, da bodo naši nogometaši v naslednji sezoni uvrščeni v 1.SML/SKL, kar pa si si želimo proslaviti z vsemi člani kluba.

Selekcije velikega nogometa bodo trenirale do 20.6., v tem času bodo poizkušali odigrai še kakšno prijateljsko tekmo.
mlajše selekcije bodo trenirale do konca šolskega leta 24.6., če bo izvedljivo se bomo v tem času najverjetneje udeležili tudi turnirja v Umagu - Umag trophy.

Do konca sezone si želimo še izvesti turnirček krožkarjev, to so naši najmlajši nogometaši, ki obiskujejo šolske krožke nogometa.

V naslednjih dneh pa bo padla odločitev na kakšen način bi izvedli tradicionalnu nogometni tabor, ki je stalnica v našem klubu.