Navodila za preprečavanje širjenja okužb s koronavirusom

V NK Brinje sledimo navodilom za preprečavanje širjenja okužb s koronavirusom, zato smo pripravili nekaj ukrepov in navodil za naše člane.

- uredili amo razkuževalnike za roke na glavnem vhodu in v garderobah
- pri umivalnikih je na voljo milo za umivanje rok
- otroke opozarjamo na higieno rok in čim manj dotikanja obraza
- v klubu smo vedno spodbujali prihod na trening v civilni obleki in preoblačenje v nogometno opremo v garderobah, do nadaljnega pa dopuščamo možnost prihoda na trening že v opremi, da se izognemo gneči v garderobah.

Spremljamo tudi uradna obvestila in navodila pristojnih ustanov, skladno s katerimi bomo delovali tudi v klubu.

Naprošamo starše, da ravnajo odgovorno in skladno z danimi navodili. Poskrbijo naj za čistočo in varnost svojih otrok, posledično tudi ostalih.

V kolikor imate vročino, kašelj, težko dihanje, slabo počutje in utrujenost ostanite doma in pokličite vašega osebnega zdravnika ali dežurno službo izven njegovega delovnega časa, kjer vam bodo dali nadaljnja navodila.