Člani> Z dobro igro do prve zmage v letu 2019

NK BRINJE GROSUPLJE : NK BREŽICE 2 : 0 (0:0)
Jakob Hočevar(57'), Rok Šporar(80')

V nadaljevanju priprav je v Grosuplju na umetni travi gostoval NK Brežice, ki tekmuje v 2.SNL.

Še tretja pripravljalna tekma v novem letu je bila odigrana proti nasprotniku iz višje lige. Potem ko je v sredo tekma s prvoligašem Triglavom zaradi vremenskih razmer odpadla, so v sobotnem popoldnevu v Grosuplju gostovali Brežičani.

V enakovrednem srečanju so bili v prvem polčasu gostje nekoliko nevarnejši, vendar se začetni izid ni spremenil.

V drugem delu igre so bili konkretnejši tudi nogometaši Brinja, ki so z zadetkoma Jakoba Hočevarja in Roka Šporarja tekmo tudi dobili z 2:0.

Postava Brinje Grosuplje: Nikola Cvijić, Ervin Smajić, Alen Hadžipašić, Rok Šporar, Miha Černe, Blaž Dobnikar, Denis Boh, Nal Strajnar, Matic Povh, Primož Potočar, Kevin Tomšič.
V nadaljevanju so igrali še: Adnan Abdić, David Dedič, Jakob Hočevar, Alexander Stožinič.

V sredo ob 17:45 bo v Grosupljem nova tekma. Prihaja še en član 2.SNL, ND Ilirija 1911.