U-19> Za mladinci že skoraj mesec dni treningov

Mladinci, pod vodstvom trenerja Boruta Antončiča, se že zavzeto pripravljajo na novo sezono.

Za njimi so že skoraj štirje tedni pripravljalnega obdobja, ki je temelj jesenskega dela sezone.

Kako je s potekom zadovoljen trener Borut Antončič: "S pripravami smo začeli 8.7.2019, tako da v tem tednu vstopamo v četrti teden priprav. V uvodnem tednu so fantje še zaključevali počitnice, tako, da je bila prisotnost nekoliko slabša, v nadaljevanju pa je bila prisotnost na zadovoljivi ravni. Ekipo so v tem delu okrepili štirje igralci, tako da ekipo trenutno sestavlja 19 igralcev in 3 vratarji, do konca prestopnega roka, pa bomo poizkušali še nadgraditi moštvo. Nekaj težav nam predstavljajo tudi poškodbe, vendar verjamem, da bomo do začetka prvenstva uspeli sanirati vse in čim bolj optimalno vstopiti v tekmovalni del sezone. Na treningih je v tem obdobju poudarek na fizični pripravi, poleg tega pa v samo vsebino vpeljujemo osnovne principe in zahteve v igri. Sam trenažni proces v veliki meri poteka v povezavi s člansko ekipo, saj večje število igralcev omogoča boljšo organizacijo, kar je v pripravljalnem obdobju vsekakor dobrodošlo. Lepo število igralcev je tudi sodelovalo na pripravljalnih tekmah članske ekipe, kar je vsekakor dobrodošlo in vzpodbudno za fante. Mladinska ekipa, je v tem obdobju odigrala dve pripravljalni tekmi, in sicer proti vrstnikom iz Krškega (poraz 1:2) in proti ekipi NK Triglav (zmaga 2:1). V drugi polovici priprav nas čaka dokončna konsolidacija ekipe, veliko dela na treningi in še nekaj pripravljalnih tekem, že v tem tednu kar dve, in sicer proti ekipama NK Dren Vrhnika in NK Radomlje."

Tekma proti NK Dren Vrhniki je na sporedu danes ob 19:45 v Grosuplju.