Starejši dečki pred nadaljevanjem prvenstva

Še dobrih 14 dni je do nadaljevanja prvenstva v 1. državni ligi starejših dečkov. Končuje se obdobje treningov in pripravljalnih tekem, ki se je pričelo v začetku januaraja.

Sklepni del priprav je bil opravljen na tradicionalnih pripravah v Umagu. O tem kako je potekalo pripravljalno obdobje je spregovoril trener Goran Marković: "Po prihodu s priprav lahko naredimo kratko analizo drugega meseca priprav. Fantje so opravili lepo število treningov in odigranih prijateljskih tekem. Tudi s prisotnostjo smo lahko zelo zadovoljni, saj so fantje na treningih redni, poleg tega pa zelo dobro sprejemajo nove informacije. V zadnjem tednu smo se udeležili priprav v Umagu, kjer smo imeli dobre pogoje za trening in tekme. Do začetka prvenstva je še dobre tri tedne, kjer se bomo še bolj specializirano pripravljali za igralne pozicije (individualizacija), saj si želimo biti še bolj natančni pri izvedbi naših zahtev, ki so zelo velike. Naši cilji so preprosti, stabilizirati ekipo letnikov 2005, kjer si želimo biti uspešni v 2. ligi starejših dečkov, naša prva ekipa (A) pa mora strmeti k popolnosti v igri, prevzemati veliko tveganja v igri (sprejemati idealne rešitve), kar bo zelo velik izziv, sami pa bodo dobili še dodatne individualne zahteve oz. navodila za njihov razvoj. Predvsem, pa se je treba zavedati, da imajo še veliko rezerve, ki jih morajo nadgraditi oz. izboljšati. Določeni fantje bodo imeli možnost nastopanja za kadetsko ekipo, se pa lahko pohvalimo, da so na pripravah 4 naši igralci dobili prve minute za člane, ko je naša članska ekipa premagala tretjeligaša Žiri z 4:1."

Tekme v pripravljalnem obdobju U15A:

Rijeka : Brinje 1:1
Brinje : Krško 4:1