1.SNL U-15> Iz Ljubljane brez točk

NK INTERBLOCK : NK BRINJE GROSUPLJE 2 : 1 (1:0)
Oderlap, Tiganj; Matjaž

Že v petkovem poznem popoldnevu so starejši dečki v državni ligi gostovali v Ljubljani. Glede na položaj na lestvici je bilo pričakovati, da bodo nogometaši Brinja v igri za zmago, toda potek tekme je šel v svojo smer.

Trener Erik Marinšek je po tekmi povedal: "Kljub temu, da smo igrali oslabljeni zaradi poškodb in da so priložnost za dokazovanje dobili drugi fantje, igra ni bila na željenem nivoju. Čeprav smo bili nekoliko boljši v polju kot domačini, si z izjemo uvodnih minut nismo priigrali resnejše priložnosti. Težko smo prihajali v zadnjo tretjino igrišča nasprotnika, saj smo bili slabi pri izpeljavi, kar je dodatno otežilo igrišče. Poleg tega so se pojavljale nerazumljive indivualne napake, ki so bile v veliki meri posredica nesproščenosti v igri določenih igralcev, kar je nasprotnik znal izkoristiti in dvakrat tudi zadel. Tokrat tudi sreča ni bila na naši strani, saj smo v drugem polčasu pri zaostanku z 1:0 zastreljali 11-metrovko. Z golom v zaključku tekme smo sicer uspeli znižati rezultat, kaj več pa glede na prikazno igro skozi celotno tekmo niti nismo zaslužili. Po dveh, rezultatsko manj uspešnih tekmah, bo potrebno glave hitro dvigniti, saj nas že v sredo čaka težko gostovanje v Kopru."

V sredo 25.04.18 ob 19.00 sledi gostovanje v Kopru, temu pa sledi 10 dnevni tekmovalni odmor.