Kadeti tokrat premagali Savo

NK SAVA KRANJ : NK BRINJE GROSUPLJE 2 : 4 (1:3)
Zahariev(20'), Šmitran(43'); Šabić(5'), Bajrektarević(9', 23'), Lampret(78')

V 10. krogu 2.SKL zahod se je pričela druga tretjina tekmovanja. Grosupeljski kadeti so gostovali v Kranju pri Savi, s katero so se v 1. krogu razšli z rezultatom 1:1. Tokrat so prikazali očiten napredek glede na prvo medsebojno srečanje v letošnji sezoni in tekmo zanesljivo zmagali.

Po tekmi je trener Borut Antončič povedal: "Tudi drugo gostovanje v nekaj dneh, smo zaključili rezultatsko uspešno. Kot se je izkazalo na koncu, je bil danes odločilen že prvi polčas, v katerem smo uspeli tri krat zadeti, z agresivno igro in nekaj dobrimi prehodi v zaključek napada, pa smo si ustvarili še nekaj priložnosti za zadetek, ki so žal ostale neizkoriščene. Agresivnost nasprotnika in nekaj nerazpoloženosti v naših vrstah je botrovala temu, da igra v polju ni stekla kot bi si želeli. Drugi polčas se ni začel kot smo se dogovorili, saj je nasprotnik hitro dosegel svoj drugi zadetek, ki pa ni spremenil razmerja moči na igrišču. V polju smo delovali dobro, nasprotniku nismo pustili veliko, na drugi strani pa smo imeli pobudo in terensko premoč, ki je v zaključku tekme prinesla še četrti zadetek. Čestitke fantom za zmago, nekaj očitkov gre na prejet zadetek iz prekinitve in neizkoriščene priložnosti."
V nedeljo 15.11.2017 v Grosuplje prihaja Izola, tekma se bo pričela ob 11. uri.(gr)