Članska ekipa z okrepitvami v novo sezono

Pred novo tekmovalno sezono je v članski ekipi prišlo do nekaterih sprememb. Ekipa je okreplejena z nekaj novimi imeni.

Najbolj izkušen med njimi je Denis Petrovič, ki je v zadnjem obdobju igral v tujini. Ostali so mlajši igralci, ki pa imajo izkušnje z igranjem v prvih mladinskih ligah in mlajših državnih reprezentacah. Vratarsko pozicijo je okrepil Nikola Cvijič (Interblock), druge igralske pozicije so okrepili: Alan Muratagič (Interblock), Nal Strajnar (Bravo), David Dedič (Bravo), Vid Bjedov Kobe (Zarica), Tim Kalin (Ilirija), Alex Velič (Interblock) in Oleksandr Sych (Interblock).
Ekipi je priključeno tudi nekaj obetavnih mladih igralcev iz kadetske in mladinske vrste: Matic Sojer, Žan Bajrektarević, Domen Klančnik, Florgent Rexhepi in Luka Jakopovič.
Ekipo so zapustili Gal Škulj (Kočevje), Jan Smrekar (Ivančna Gorica), Marko Perič (?), Marko Kastelic (?), Kovačević Goran (?), Jakob Ambrožič (Ilirija). (gr)