Zadnja skupina na priprave v UMAG 2017

Seznam opreme in navodila za nogometaše in njihove starše

Tudi v letošnjem letu se bomo s selekcijami NK Brinje-Grosuplje odpravili na zimske priprave. Kot smo že navajeni s prejšnjih let, bodo tudi letos priprave potekale v Umagu.

Potekale bodo v različnih terminih:

selekcije U-13C, U-11A, U-11B, U-10A in U-10B – četrtek 16.3.2017, zbor ob 14:10 pred klubom.

• selekcije U-19, U-17 in U-15A – sobota 18.2.2017, zbor ob 8:00, pred klubom.
  • selekcije U-15B, U-13A, U-13B – torek 21.2.2017, zbor ob 14:00, pred klubom.
  • ČLANI – četrtek 02.03.2017, zbor ob 15:00, pred klubom.

Odhod na priprave:

Na pripravah bomo trenirali dvakrat dnevno, z izjemo zadnjega dneva. Vse selekcije imajo predvidene tudi pripravljalne tekme. S priprav se vsaka skupina vrača po dopoldanskem treningu zadnjega dne. Prihod v Grosuplje je tako predviden okoli 14. ure.

Na spodnjem seznamu je predlog potrebne opreme za priprave. Seznam je razdeljen na tri dele in sicer na opremo za trening, oblačila za prosti čas in ostalo opremo.

Oprema za trening:

Spodnje perilo

Bidon

Manjši nahrbtnik

Opremo za prvi trening naj imajo igralci pripravljeno v nahrbtniku.

Osebne dokumente naj imajo igralci ob odhodu pri sebi in jih bodo na avtobusu predali trenerjem. Denarja igralci ne potrebujejo. Najvišji znesek, ki ga lahko imajo s seboj je 150 kun.

Z izjemo telefonov in mp3 predvajalnikov so vse ostale elektronske naprave prepovedane!

Čas, predviden za komunikacijo po telefonu, bo načeloma vsak večer ali med 20.00 in 21.00 ali med 21.00 in 22.00, odvisno od večernih aktivnosti.

Vse dodatne informacije dobite pri trenerju posamezne selekcije. Ob tem vas naprošamo tudi, da trenerjem sporočite vse morebitne zdravstvene posebnosti vašega otroka (bolezni, zdravila…).