Člani odpotovali v Umag

Članska ekipa je danes odpotovala na sklepni del priprav, ki jih bo opravila v Umagu na Hrvaškem. Pod vodstvom glavnega trenerja Gorana Markoviča, pomočnika Boruta Antončiča in trenerja vratarjev Haruna Handukića se bo do nedelje na treningih potilo 21 igralcev:

Denis Boh, Miha Černič, Alen Hadžipašić, Deniel Hokić, Miran Ivanovski, Marko Kastelic, Nejc Koler, Marko Perič, Primož Rozina, Jan Smrekar, Tilen Šilc, Marko Šola, Rok Šporar, Boštjan Štampfel, Marko Vidič in Andraž Žugič. Priključeno je tudi pet nogometašev iz mladinske šole: Vid Ambrož, Jakob Ambrožič, Žan Černivec, Luka Jakopovič in Žiga Slana. Zaradi poškodb in drugih obveznosti so morali doma ostati Dino Harambašič, Goran Kovačevič in Adnan Abdić.
Do nedelje bodo ob treningih nogometaši predvidoma odigrali tudi dve pripravljalni tekmi. To bo tudi zadnji test pred nadaljevanjem prvenstva. Že naslednji vikend se za grosupeljske nogometaše namreč nadaljuje prvenstvo, saj bodo v nedeljo 12.marca ob 15. uri v Podzemlju igrali zaostalo tekmo 12. kroga proti Kolpi.(gr)