KADETOM IN MLADINCEM USPEL PREBOJ V VIŠJI RANG TEKMOVANJA (2.SNL)

Kot pred dnevi selekciji U-15, je tudi starejšim kolegom kadetski in mladinski vrsti NK Brinje – Grosuplje uspel preboj v višji rang tekmovanja, v 2. SNL.

Glede na dejstvo, da smo v klubu šele v pretekli sezoni vzpostavili delovanje teh dveh selekcij, si nikakor nismo predstavljali, da bo fantom že v naslednji – drugi sezoni tekmovanja uspel preboj ligo višje, kljub temu, da so tihe želje nekako obstajale.

Sam preboj je bil letos še toliko težji, saj so fantje opravili kar z dvojimi kvalifikanti, in sicer so bili najprej boljši od prvakov MNZ Gorenjske, ekipe Sava – Kranj in nato še, zaradi krčenja 2. SNL iz 14 na 10 člansko ligo, boljši še od ekipe Šobec – Lesce.

S strani vodstva kluba in vseh navijačev iskrene čestitke fantom in strokovnemu vodstvu za dosežen uspeh.

Za fante in strokovno vodstvo sledi kratek premor, že 11. 7., pa se ponovno srečamo na prvih treningih in pripravah na novo, krstno sezono v 2. SNL.