Pester vikend za najmlajše nogometaše Brinja

Člani so imeli tokrat prost vikend, zato pa so bile toliko bolj aktivne mlajše selekcije Brinja. Konec tedna je bil nogometno obarvan predvsem za tiste najmlajše modro-rumene, saj se je več selekcij udeležilo turnirja v Šenčurju.

Za nogometaše selekcije U6 so bile to prve nogometne tekme v karieri. Mladi nadobudneži so prvič izkusili čar pravega nogometnega dvoboja. Seveda pa je bila v ospredju zabava in veselje do nogometne igre.

IMG 576643c657293561e706fce44af733ee V2

Turnirja v Šenčurju so se udeležili tudi člani selekcije U7 in U8. Fantje so uživali v nogometu, spoznali nove prijatelje in s seboj domov odnesli medalje.

IMG 4bf6e484c8df903e78b0fc4f63e1b758 V

Pri fantih starih do 9 let sta se turnirja udeležili kar dve selekciji Brinja, in sicer U9A in U9B. Fantje so odlično tekmovali in osvojili pokal za drugo mesto. To pa ni bila edina trofeja, ki je prišla nazaj v Grosuplje. Modro-rumenim je pripadla tudi lovorika za najboljšega vratarja turnirja.

IMG 6edde2bf1b71e29f5ddcc718fccb3408 V

Nekoliko starejši nogometaši selekcij U11 in U13 so se udeležili turnirja Cordinal Cup, ki je potekal v Radomljah. Prikazali so nekaj borbenih predstav in častno zastopali barve kluba.