3.SNL> Domači tudi z igralcem več niso uspeli parirati razigranim Brinjcem

BRDA : BRINJE GROSUPLJE 0 : 4 (0:2)
Milan Đajič(20', 22', 56'), Matej Čož(66')

Razigrani nogometaši Brinja Grosuplje so na gostovonju v Vipolžah nadigrali domača Brda in se domov zasluženo vrnili s polnim izkupičkom točk. Še na drugi zaporedni tekmi je Milan Đajič dosegel hat trick. Za končnih 0:4 je s petim golom sezone usodo domačih zapečatil Matej Čož.

Domačim ni pomagalo niti to, da so igrali praktično ves drugi polčas z igralcev več, saj je bil v prvi minuti nadaljevanja igre v drugem polčasu zaradi obrambnega posredovanje izključen Rok Šporar. Izključitev razmerja na igrišču ni spremenila, nogometaši Brinja Grosuplje so bili še vedno boljši nasprotnik in dvema zadetkoma iz prvega polčasa dodali še dva za končno zmago s 4:0.

Trener Goran Marković je po tekmi povedal "Fantom čestitke za zasluženo zmago. Odnos je bil tak kot mora biti, tako da smo celotno tekmo dominirali. Zdaj nas čaka nov teden treningov in priprava na naslednjo tekmo. V goste prihaja ekipa, kateri nismo dali gola v jesenskem delu prvenstva."