3.SNL> Neodločen rezultat z Adrio

BRINJE GROSUPLJE : ADRIA 1 : 1 (0:0)
Domen Klančnik(63' - 11m); Boštjan Klepac(80')

Tudi tretje medsebojno srečanje se je končalo brez zmagovalca. Nogometaši Brinja so po prekršku v kazenskem prostoru nad Matejem Čožem in zanesljivem kazenskem strelu Domna Klančnika povedli z 1:0. Gostje so po strelu iz razdalje izenačili dobrih dvajset minut pozneje. Nogometaši Brinja nekaj lepih priložnosti niso uspeli zaključiti z zadetkom.

Trener Goran Markovič je po tekmi povedal: "Za nami je uvodna tekma proti ekipi Adrie, ki se je igrala v težkih razmerah. V prvem polčasu nismo bili v stanju vsiliti naš način igre, saj smo delali preveč individualnih tehničnih napak in sprejemali ogromno slabih odločitev.
V drugem polčasu smo z menjavami uspeli dvigniti ritem igre in postali nevarni za nasprotnikov gol. Po doseženem zadetku nismo uspeli zadeti še drugič, da bi tekmo mirno pripreljali do konca. V zaključku tekme pa so gostje iz edinega strela na gol izenačili, kar je bil tudi končni rezultat.
Novo priložnost bomo iskali na prihajojoči tekmi proti Vipavi, kjer nas ponovno čaka zahteven nasprotnik."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

V 2. krogu sledi gostovanje v Vipavi. Tekma se bo v nedeljo 22.08.2021 pričela ob 17.00 uri.