3.SNL> Pol ducata žog v mreži Žirov

BRINJE GROSUPLJE : ŽIRI  6 : 0 (2:0)
Povh Matic(10'),Rexhepi Florgent(18'),Povh Matic(61'),Mahič Al(64',83',86')

Nogometaši Brinja so danes pokazali pravi obraz in nadigrali novince v ligi.

Ob dveh zadetkih v prvem polčasu bi po prikazanem za hrbtom gostujočega vratarja lahko končala kakšna žoga več. Za vodstvo ob polčasu z 2:0 sta zadela Florgen Rexhepi in Matic Povh.

S svojim drugim zadetkom na tekmi, je dokončen potop gorenjcev v drugem polčasu pričel Matic Povh, dokončal pa ge je s klasičnim hat-trickom Al Mahić. Visok ritem igre so nogometaši Brinja držali tudi po opravljenih menjavah.

Trener Sanel Konjević je po tekmi povedal: "Danes smo prikazali fantastičen nogomet in rezultat je realen prikaz stanja na igrišču. Izjemno sem vesel za ekipo, ker so fantje delovali kot ekipa od prve do zadnje minute in to je bil nogomet h kateremu težimo."

Podrobnosti o tekmi na TEJ POVEZAVI.

Krstni nastop v dresu Brinja je zabeležil Lenart Lesar, ki je pred letošnjo sezono okrepil vrsto Brinja.

V nedeljo sledi derbi v Ljubljani z Ilirijo 1911, ki z dvema točkama prednosti pred četrtim Brinjem vodi na prvenstveni lestvici 3.SNL zahod. Tekma bo na sporedu v nedeljo 20.09.20 ob 16. uri na stadionu v Šiški.