Člani> Brinje v Grosupljem porazilo drugoligaša

BRINJE GROSUPLJE : ROLTEK DOB 3 : 2
Sojer, Povh, ag;

Tudi v tretji pripravljalni tekmi je nasproti stalo drugoligaško moštvo, tokrat je bila zabeležena prva zmaga.

Tekma je bila zaradi razmočenosti igralne površine v Dobu v zadnjem trenutku prestavljena na umetno travo v Grosuplje.

Trener Sanel Konjević je po zmagi povedal: "Današnja igra je pokazatelj tistega, kar zagovarjamo in moramo ponavljati. Igrali smo agresivno, hitro in kombinatorno, pri čemer bomo vztrajali tudi v prihodnje. Imamo širok kader, zato smo lahko vsem fantom ponudili priložnost za igro. Lahko smo zadovoljni s tem, kako se igralci odzivajo na konkurenco v ekipi. Ta predstava nas ne bo uspavala, je le motiv za naprej, vseeno pa si fantje ob zmagi nad drugo ligaškem vsekakor zaslužijo pohvale."

Da so imeli Dobljani kar nekaj težav s kombinatorno igro Brinja pove tudi dejstvo, da je moral glavni sodnik kar 2x pokazati na belo točko v korist Brinja. Oba strela je gostujoči vratar ubranil, sicer bi bila zmaga lahko še izdatnejša. Za Brinje sta zadela Matic Sojer in Matic Povh, en gol pa so si gostje zabili sami.

Nova tekma za Brinje sledi naslednjo nedeljo, ko bo ekipa gostovala pri članu 3.SNL vzhod, NK Šampionu iz Celja.