Članski pokal> Napredovanje v osmino finala

BRINJE GROSUPLJE : TERMIT MORAVČE 3 : 1
Dobnikar Miha(5'), Potočar Primož(35'), Hajdarević Adnan(76'); Vesel Jure(58')

V pokalnem tekmovanju MNZ ljubljana so se člani pomerili z ekipo Termit Moravče, ki tekmuje v Regionalni ljubljanski ligi.

Nogometaši Brinja so zanesljivo odpravili goste iz Moravč. Dva zadetka nogometašev Brinja v prvem polčasu sta omogočila mirno nadaljevanje igre. Zadela sta Dobnikar Miha in Potočar Primož. Kakovostna razlika je bila prevelika, da bi gostje resno ogrozila vrata Grosupeljčanov.

V drugem polčasu so gostje pravzaprav presenetljivo izid znižali na gol zaostanka. Dokončno je vse dvome o zmagovalcu razblinil Hajdarević Adnan, ki je 15 minut pred koncem postavil končni rezultat 3:1.

Z zmago se NK Brinje uvrstil v osmino finala tekmovanja. V soboto se nadaljuje prvenstvo, Grosupeljčani ob 16:00 gostujejo v Ljubljani na Brodu pri Arne Tabor 69.