U-9 SKUPINE
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D SKUPINA E SKUPINA F SKUPINA G SKUPINA H
NK ZAGREB 1 NK DOMŽALE 1 NK CELJE FC KOPER ND GORICA NK BRINJE 1 NŠ KRŠKO NK OLIMPIJA
NK BRAVO NK ŠAMPION ND BILJE beli NK KOROTAN NK DRAVA NŠ MURA ND PRIMORJE rdeči NK TRIGLAV
NK MIKLAVŽ NK ZAGREB 2 ND SLOVAN NK BRINJE 2 NK DOMŽALE 2 NK BILJE črni NK BRINJE 3 NK JARENINA
NK BLED NK DREN-VRHNIKA NK IVANČNA G. NK ŠMARTNO ND ČRNUČE NK TREBNJE NK MEDVODE ND PRIMORJE črni

 

U-9 LESTVICE PO SKUPINSKEM DELU TEKMOVANJA
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D SKUPINA E SKUPINA F SKUPINA G SKUPINA H
1A 1B 1C 1D 1E 1F 1G 1H
2A 2B 2C 2D 2E 2F 2G 2H
3A 3B 3C 3D 3E 3F 3G 3H
4A 4B 4C 4D 4E 4F 4G 4H
 U-9 ZAČETEK SKUPINSKA DELA TEKMOVANJA
9:30 ZAČETEK SKUPINSKA DELA TEKMOVANJA, tekme na 20 min
 
URA ! NARAVNA TRAVA !
IGRIŠČE 1 IGRIŠČE 2 IGRIŠČE 3 IGRIŠČE 4
TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
9:30 1 ZAGREB 1 BRAVO   2 MIKLAVŽ BLED   3 CELJE BILJE beli   4 SLOVAN IVANČNA G.  
9:50 9 DOMŽALE 1 ŠAMPION   10 ZAGREB 2 DREN-VRHNIKA   11 KOPER KOROTAN   12 BRINJE 2 ŠMARTNO  
10:10 17 GORICA DOMŽALE 2   18 DRAVA ČRNUČE   19 KRŠKO BRINJE 3   20 PRIMORJE rdeči MEDVODE  
10:30 25 BRINJE 1 BILJE črni   26 MURA TREBNJE   27 OLIMPIJA JARENINA   28 TRIGLAV PRIMORJE črni  
10:50 33 ZAGREB 1 BLED   34 BRAVO MIKLAVŽ   35 CELJE IVANČNA G.   36 BILJE beli SLOVAN  
11:10 41 DOMŽALE 1 DREN-VRHNIKA   42 ŠAMPION ZAGREB 2   43 KOPER ŠMARTNO   44 KOROTAN BRINJE 2  
                                 
URA ! UMETNA TRAVA !
IGRIŠČE 5 IGRIŠČE 6 IGRIŠČE 7 IGRIŠČE 8
TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2  REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT  TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2  REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT 
9:30 5 GORICA DRAVA   6 DOMŽALE 2 ČRNUČE   7 KRŠKO PRIMORJE rdeči   8 BRINJE 3 MEDVODE  
9:50 13 BRINJE 1 MURA   14 BILJE črni TREBNJE   15 OLIMPIJA TRIGLAV   16 JARENINA PRIMORJE črni  
10:10 21 ZAGREB 1 MIKLAVŽ   22 BRAVO BLED   23 CELJE SLOVAN   24 BILJE beli IVANČNA G.  
10:30 29 DOMŽALE 1 ZAGREB 2   30 ŠAMPION DREN-VRHNIKA   31 KOPER BRINJE 2   32 KOROTAN ŠMARTNO  
10:50 37 GORICA ČRNUČE   38 DRAVA DOMŽALE 2   39 KRŠKO MEDVODE   40 PRIMORJE rdeči BRINJE 3  
11:10 45 BRINJE 1 TREBNJE   46 MURA BILJE črni   47 OLIMPIJA PRIMORJE črni   48 TRIGLAV JARENINA  
 
11:25 KONEC SKUPINSKEGA DELA TEKMOVANJA, 30-minutni PREMOR ZA KOSILO
U-9   11:50   ZAČETEK RAZIGRAVANJA, tekme na 25 min      IGRIŠČE 1,2,3,4
1. in 2. uvrščeni  iz vsake skupine po skupinskem delu tekmovanja igrajo za mesta 1-16; 3. in 4. iz vsake skupine igrajo za mesta 17-32 
URA ! NARAVNA TRAVA !
IGRIŠČE 1 IGRIŠČE 2 IGRIŠČE 3 IGRIŠČE 4
TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
11:50 49 3a 4e   50 4a 3e   51 3b 4f   52 4b 3f  
12:15 57 1a 2e   58 2a 1e   59 1b 2f   60 2b 1f  
12:40 65 ZMA TEKME 49 ZMA TEKME 53   66 ZMA TEKME 50 ZMA TEKME 54   67 ZMA TEKME 51 ZMA TEKME 55   68 ZMA TEKME 52 ZMA TEKME 56  
13:05 73 ZMA TEKME 57 ZMA TEKME 61   74 ZMA TEKME 58 ZMA TEKME 62   75 ZMA TEKME 59 ZMA TEKME 63   76 ZMA TEKME 60 ZMA TEKME 64  
13:30 81 POR TEKME 69 POR TEKME 71   82 POR TEKME 70 POR TEKME 72   83 ZMA TEKME 69 ZMA TEKME 71   84 ZMA TEKME 70 ZMA TEKME 72  
13:55 89 POR TEKME 77 POR TEKME 79   90 POR TEKME 78 POR TEKME 80   91 ZMA TEKME 77 ZMA TEKME 79   92 ZMA TEKME 78 ZMA TEKME 80  
14:20 97 ZMA TEKME 85 ZMA TEKME 86   98 POR TEKME 85 POR TEKME 86   99 ZMA TEKME 87 ZMA TEKME 88   100 POR TEKME 87 POR TEKME 88  
14:45 x x x   x x x   107 ZMA TEKME 95 ZMA TEKME 96   108 POR TEKME 95 POR TEKME 96  
15:10 105 ZMA TEKME 93 ZMA TEKME 94   106 POR TEKME 93 POR TEKME 94      
U-9   11:50   ZAČETEK RAZIGRAVANJA, tekme na 25 min      IGRIŠČE 5,6,7,8
URA ! UMETNA TRAVA !
IGRIŠČE 5 IGRIŠČE 6 IGRIŠČE 7 IGRIŠČE 8
TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT TEKMA EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
11:50 53 3c 4g   54 4c 3g   55 3d 4h   56 4d 3h  
12:15 61 1c 2g   62 2c 1g   63 1d 2h   64 2d 1h  
12:40 69 POR TEKME 49 POR TEKME 53   70 POR TEKME 50 POR TEKME 54   71 POR TEKME 51 POR TEKME 55   72 POR TEKME 52 POR TEKME 56  
13:05 77 POR TEKME 57 POR TEKME 61   78 POR TEKME 58 POR TEKME 62   79 POR TEKME 59 POR TEKME 63   80 POR TEKME 60 POR TEKME 64  
13:30 85 ZMA TEKME 65 ZMA TEKME 67   86 ZMA TEKME 66 ZMA TEKME 68   87 POR TEKME 65 POR TEKME 67   88 POR TEKME 66 POR TEKME 68  
13:55 93 ZMA TEKME 73 ZMA TEKME 75   94 ZMA TEKME 74 ZMA TEKME 76   95 POR TEKME 73 POR TEKME 75   96 POR TEKME 74 POR TEKME 76  
14:20 101 ZMA TEKME 83 ZMA TEKME 84   102 POR TEKME 83 POR TEKME 84   103 ZMA TEKME 81 ZMA TEKME 82   104 POR TEKME 81 POR TEKME 82  
14:45 109 ZMA TEKME 91 ZMA TEKME 92   110 POR TEKME 91 POR TEKME 92   111 ZMA TEKME 89 ZMA TEKME 90   112 POR TEKME 89 POR TEKME 90  
 
15:30  ZAKLJUČEK TURNIRJA, PODELITEV NAGRAD 
U-10 SKUPINE
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
A1 B1 C1 D1
A2 B2 C2 D2
A3 B3 C3 D3
A4 B4 C4 D4
A5 B5 C5 D5
U-10 SPORED A
9:30 - ZAČETEK TURNIRJA
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:30 A1 A2 1 A
A3 A4 2 A
10:10 A5 A1 3 A
A2 A3 4 A
10:50 A4 A5 1 A
A1 A3 2 A
11:30 A2 A4 3 A
A5 A3 4 A
12:10 A5 A2 2 A
A1 A4 3 A
U-10 SPORED B
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:30 B1 B2   3 B
B3 B4   4 B
10:10 B5 B1   1 B
B2 B3   2 B
10:50 B4 B5   3 B
B1 B3   4 B
11:30 B2 B4   1 B
B5 B3   2 B
12:10 B5 B2   1 B
B1 B4   4 B
U-10 SPORED C
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:50 C1 C2 1 C
C3 C4 2 C
10:30 C5 C1 3 C
C2 C3 4 C
11:10 C4 C5 1 C
C1 C3 2 C
11:50 C2 C4 3 C
C5 C3 4 C
12:30 C5 C2 2 C
C1 C4 3 C
U-10 SPORED D
URA EKIPA EKIPA REZULTAT IGRIŠČE SKUPINA
9:50 B1 B2   3 B
B3 B4   4 B
10:30 B5 B1   1 B
B2 B3   2 B
10:10 B4 B5   3 B
B1 B3   4 B
11:50 B2 B4   1 B
B5 B3   2 B
12:30 B5 B2   1 B
B1 B4   4 B
30 minutni PREMOR ZA KOSILO
U-10  13:20   ZAČETEK RAZIGRAVANJA
 URA  EKIPA EKIPA REZULTAT  IGRIŠČE  SKUPINA
13:20 3A 4B   1 9-16
4A 3B   2 9-16
1A 2B   3 1-8
2A 1B   4 1-8
13:40 3C 4D   1 9-16
4C 3D   2 9-16
1C 2D   3 1-8
2C 1D   4 1-8
14:00 5A 5B   1 17-20
5C 5D   2 17-20
P AB 9-16 1 P AB 9-16 2   3 13-16
Z AB 9-16 1 Z AB 9-16 2   4 9-12
14:20 P AB 1-8 3 P AB 1-8 4   1 5-8
P CD 1-8 3 P CD 1-8 A   2 5-8
P CD 9-16 1 P CD 9-16 2   3 13-16
Z CD 9-16 1 Z CD 9-16 2   4 9-12
14:40 Z AB 1-8 3 Z AB 1-8 4   1 1-4
Z CD 1-8 3 Z CD 1-8 4   2 1-4
5A 5C   3 17-20
5B D5   4 17-20
15:00 Z AB 9-12 Z CD 9-12   1 9-10
P AB 9-12 P CD 9-12   2 11-12
Z AB 13-16 Z CD 13-16   3 13-14
P AB 13-16 P CD 13-16   4 15-16
15:20 Z AB 5-8 Z CD 5-8   1 5-6
P AB 5-8 P CD 5-8   2 7-8
5A 5D   3 17-20
5B 5C   4 17-20
15:40 Z AB 1-4 Z CD 1-4   1 1-2
P AB 1-4 P CD 1-4   2 3-4
 16:00 - PODELITEV POKALOV