Starejšim dečkom v ligi MNZ ne gre po načrtih

NK BRAVO : NK BRINJE GROSUPLJE 3 : 0 (3:0)

Starejšim dečkom, ki tekmujejo v 2.ligi MNZ Ljubljana po odličnem štartu v zadnjih krogih ne gre vse po načrtih. Tokrat so na gostovanju že v prvem polčasu zapravili možnosti za ugoden izid.

Trener Erik Marinšek po tekmi: »V tekmi z Bravom smo "naleteli" na oviro, ki je bila tokrat previsoka za nas. Po sili razmer smo bili primorani iti v tekmo igralsko oslabljeni, kar se je poznalo tudi na igrišču. Nikakor nismo uspeli povezati igre, si ustvariti priložnosti za dosego zadetka ali kako drugače resneje ogroziti nasprotnika. Večino tekme so bili Ljubljančani boljši nasprotnik in zmagovalca določili že v prvem polčasu, ki so ga dobili z 3:0. V drugem polčasu smo bili v igri nekoliko bolj konkurenčni domačinom, vendar se je vse dogajalo daleč od nasprotnikovega gola, tako, da je rezultat ostal nespremenjen do konca tekme. Do zaključka jesenskega dela prvenstva nas čakajo še 3 kola v katerih se moramo igralsko sestaviti, pokazati več odgovornosti v igri ter prekiniti negativen niz tekem v zadnjem obdobju.«
V nedeljo bo ob 12.00 v Grosuplju gostovalo Šmartno. To bo nova priložnost za dokazovanje in pozitivni rezultat.(gr)