Komentar trenerja Urbana Žoharja po točki svojih varovancev v Gorici

Mladinci U-19 so v 25. krogu gostovali v Gorici, kjer so se z domačini razšli z neodločenim rezultatom 0:0.

Po tekmi je trener Urban Žohar povedal: "Srečanje smo začeli po mojem okusu prepočasi. Z napadi smo želeli vršiti pritisk na nasprotnika, ampak smo bili v izvedbi prepočasni, hkrati pa naredili kar nekaj tehničnih napak. Kadar smo se dobro povezali, smo prihajali v solidne situacije, ampak je zmanjkalo malce kvalitete pri zadnji podaji ali zaključku. Nevarni smo bili tudi iz prekinitev, ampak žal brez konkretnega zaključka. V drugem polčasu smo se odločli za bolj direkten pristop. Ustvarili smo si dve, tri prave situacije, ampak trenutno ostajamo v realizaciji premalo konkretni. Nasprotnik je sestavil dva dobra protinapada, vključno z napadom v zadnji minuti, ki bi lahko prinesel zmago domačinom. Na koncu glede na prikazano iz obeh strani, je rezultat povsem realen. Ekipa je po srečanju čutila razočaranje, verjamem, da se počasi tudi začenjajo nabirati tekme iz celotne sezone."