Za člane počitek, mladinske selekcije skupaj v Gradcu

Vikend je članom prinesel prvi resnejši počitek od začetka pripravljalnega obdobja. Po več kot mesecu intenzivnega treniranja in sedmih odigranih pripravljalnih tekmah je glavni trener članske ekipe svojim varovancem namenil prost vikend.

Precej bolj nogometno obarvan pa bo konec tedna za člane mladinskih selekcij Brinja. Selekcije U15, U17 in U19 so se danes odpravile v Gradec, kjer bodo odigrale pripravljalne obračune proti vrstnikom Sturma. Za mlade nogometaše bo to dober test, saj se nadaljevanje prvenstva bliža tudi zanje. Kadeti in mladinci se bodo 25. februarja pomerili z Nafto, starejši dečki pa bodo morali na začetek spomladanskega dela počakati nekoliko dlje. Namreč, prvo prvenstveno srečanje v drugem delu sezone jih čaka 11. marca, ko se bodo srečali s Triglavom.